Kategorie D10C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  1.31 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 29 = 10:59:00 416126 Bruková Petra TRI 0450 C 30 = 11:00:00 410792 Procnerová Veronika BFM 0453 C 31 = 11:01:00 8658 Haltofová Romana TRI 0451 C 32 = 11:02:00 ......................... VAK C 33 = 11:03:00

Kategorie D10N

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49454 Zahradníková Kateřina BFM 0551 C 14 = 10:44:00 ......................... VAK C 15 = 10:45:00 428209 Blahutová Adéla BFM 0456 C 16 = 10:46:00 neregistro ......................... VAK C 17 = 10:47:00

Kategorie D12C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  1.63 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49461 Zajícová Vendula BFM 0351 C 34 = 11:04:00 2032317 Papszun Julia 11P 0350 C 35 = 11:05:00 8656 Kantorová Anna TRI 0352 B 36 = 11:06:00 ......................... VAK C 37 = 11:07:00 53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 38 = 11:08:00 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 39 = 11:09:00 49322 Ciencialová Daniela TRI 0254 B 40 = 11:10:00 ......................... VAK C 41 = 11:11:00

Kategorie D14C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  1.96 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 42 = 11:12:00 49360 Warcopová Kateřina TRI 0150 C 43 = 11:13:00 neregistro 2032311 Mastela Krystyna 11P 0050 C 44 = 11:14:00 ......................... VAK C 45 = 11:15:00

Kategorie D16C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.41 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 10:45:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 C 16 = 10:46:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 17 = 10:47:00 ......................... VAK C 18 = 10:48:00

Kategorie D18C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.56 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 23 = 10:53:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 24 = 10:54:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 25 = 10:55:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 26 = 10:56:00 ......................... VAK C 27 = 10:57:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 28 = 10:58:00 436423 Pavlíčková Kristýna MOV 9752 C 29 = 10:59:00 ......................... VAK C 30 = 11:00:00

Kategorie D21C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.89 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 23 = 10:53:00 ......................... VAK C 24 = 10:54:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 C 25 = 10:55:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 26 = 10:56:00 ......................... VAK C 27 = 10:57:00 49408 Fujáková Katka HAV 8550 C 28 = 10:58:00 301189 Rančáková Barbora NNN 0484 C 29 = 10:59:00 neregistro 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 30 = 11:00:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 31 = 11:01:00 2073724 Sabelová Markéta TRI 9656 A 32 = 11:02:00 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 33 = 11:03:00 416152 Fukalová Martina AOV 9550 B 34 = 11:04:00 2073746 Tesařová Jana TRI 9751 A 35 = 11:05:00 ......................... VAK C 36 = 11:06:00 ......................... VAK C 37 = 11:07:00 52986 Stoszková Jana AOP 8850 C 38 = 11:08:00 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 39 = 11:09:00 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C 40 = 11:10:00 ......................... VAK C 41 = 11:11:00 2059750 Svobodová Barbora BFM 0151 B 42 = 11:12:00

Kategorie D35C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.73 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 19 = 10:49:00 52291 Dreiseitelová Dagmar AOV 7650 C 20 = 10:50:00 ......................... VAK C 21 = 10:51:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 22 = 10:52:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 23 = 10:53:00 49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 24 = 10:54:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 25 = 10:55:00 436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 26 = 10:56:00 neregistro 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 27 = 10:57:00 neregistro ......................... VAK C 28 = 10:58:00 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 29 = 10:59:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 30 = 11:00:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 31 = 11:01:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 32 = 11:02:00 428276 Pavlíčková Lenka MOV 7151 C 33 = 11:03:00 2075664 Pannová Vendula AOP 7750 C 34 = 11:04:00 49482 Strakošová Petra SFM 7351 C 35 = 11:05:00

Kategorie D45C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.58 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2027932 Vývodová Zuzana MOV 6952 C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 1 = 10:31:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 2 = 10:32:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 3 = 10:33:00 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 4 = 10:34:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 5 = 10:35:00 ......................... VAK C 6 = 10:36:00 53004 Dorčáková Pavlína MOV 6951 C 7 = 10:37:00

Kategorie D55C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.51 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 55 = 11:25:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 56 = 11:26:00 ......................... VAK C 57 = 11:27:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 58 = 11:28:00

Kategorie H10C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  1.32 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 10:40:00 416128 Mrozek Pawel TRI 0401 C 11 = 10:41:00 49453 Bjolek Jan BFM 0601 C 12 = 10:42:00 neregistro ......................... VAK C 13 = 10:43:00

Kategorie H10N

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49327 Damek Ondřej TRI 0503 C 0 = 10:30:00 416204 Buryan Jan MOV 0400 C 1 = 10:31:00 49341 Bíčánek Jan TRI 0502 C 2 = 10:32:00 49360 Kirschner Damian TRI 0506 C 3 = 10:33:00 ......................... VAK C 4 = 10:34:00 49382 Cienciala Filip TRI 0600 C 5 = 10:35:00 ......................... VAK C 6 = 10:36:00 8716 Čarnecký Ondřej SOP 0501 C 7 = 10:37:00 49396 Sikora Matěj TRI 0501 C 8 = 10:38:00 2020706 Juřeník Jakub MOV 0601 C 9 = 10:39:00

Kategorie H12C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  1.77 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52955 Hrubý Martin AOV 0201 C 18 = 10:48:00 49489 Broda Aleš SFM 0201 C 19 = 10:49:00 8652 Čmiel Thomas Jacob TRI 0202 C 20 = 10:50:00 49456 Bjolek Michal BFM 0305 C 21 = 10:51:00 neregistro 301225 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 22 = 10:52:00 49366 Haltof Adam TRI 0300 C 23 = 10:53:00 ......................... VAK C 24 = 10:54:00 51952 Peňáz Radek VRB 0313 C 25 = 10:55:00 8664 Haltof Marek TRI 0200 C 26 = 10:56:00 920660 Mielec Radomír AOV 0301 C 27 = 10:57:00 ......................... VAK C 28 = 10:58:00

Kategorie H14C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.25 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 46 = 11:16:00 1403424 Vavřík Tomáš LOV 0000 C 47 = 11:17:00 2025369 Buryan Patrik MOV 0005 C 48 = 11:18:00 336728 Staněk Ondra HAV 0002 C 49 = 11:19:00 428205 Dorčák Jan MOV 0103 B 50 = 11:20:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 B 51 = 11:21:00 436425 Pavlíček Patrik MOV 0002 C 52 = 11:22:00 8653 Tuharský Erik TRI 0100 C 53 = 11:23:00 neregistro 232529 Gros Filip OOP 0000 C 54 = 11:24:00 neregistro 49377 Sikora Jakub TRI 0003 B 55 = 11:25:00 301297 Kaděra Vojta HAV 0000 B 56 = 11:26:00 ......................... VAK C 57 = 11:27:00

Kategorie H16C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.62 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 A 8 = 10:38:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 9 = 10:39:00 416125 Navrátil Adam TRI 9900 C 10 = 10:40:00 ......................... VAK C 11 = 10:41:00 49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 12 = 10:42:00 361955 Hrubý Jaroslav AOV 9901 C 13 = 10:43:00 ......................... VAK C 14 = 10:44:00

Kategorie H18C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.85 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 36 = 11:06:00 2073752 Holesz Sebastian TRI 9902 B 37 = 11:07:00 2032321 Borgiel Jarosław 11P 9700 C 38 = 11:08:00 428227 Padrta Pavel MOV 9700 B 39 = 11:09:00 ......................... VAK C 40 = 11:10:00

Kategorie H21C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 887937 Langer Martin LOV 8400 C 1 = 10:31:00 ......................... VAK C 2 = 10:32:00 443092 Frainšic Michal BFM 8303 C 3 = 10:33:00 neregistro 49356 Walach Ondřej TRI 9601 A 4 = 10:34:00 52939 Stoszek Jakub AOP 8300 C 5 = 10:35:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 6 = 10:36:00 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 A 7 = 10:37:00 49344 Kuča Petr SOP 8606 C 8 = 10:38:00 ......................... VAK C 9 = 10:39:00 2023814 Koťátko Aleš SFM 8303 C 10 = 10:40:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 11 = 10:41:00 8727 Svoboda František SOP 9601 B 12 = 10:42:00 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 13 = 10:43:00 52985 Janča Martin MOV 9001 C 14 = 10:44:00 ......................... VAK C 15 = 10:45:00 428272 Madej Michal BFM 8301 C 16 = 10:46:00 neregistro 682681 Pietraszek Martin OOP 8100 C 17 = 10:47:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 C 18 = 10:48:00 8043 Minarčík Tomáš KRN 8102 C 19 = 10:49:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 C 20 = 10:50:00 2035152 Létal Jiří SFM 8202 C 21 = 10:51:00 ......................... VAK C 22 = 10:52:00

Kategorie H35C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.86 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 43 = 11:13:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 44 = 11:14:00 361945 Hrubý Miroslav AOV 7301 C 45 = 11:15:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 46 = 11:16:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 47 = 11:17:00 2032312 Mastela Rafal 11P 7300 C 48 = 11:18:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 49 = 11:19:00 ......................... VAK C 50 = 11:20:00 49312 Cienciala Petr TRI 7600 C 51 = 11:21:00 253120 Kaděra Pavel HAV 7100 C 52 = 11:22:00 2032323 Tomanek Artur 11P 7400 C 53 = 11:23:00 49319 Cienciala Martin TRI 7401 C 54 = 11:24:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 55 = 11:25:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 56 = 11:26:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 57 = 11:27:00 52775 Pavlíček Daniel MOV 7100 C 58 = 11:28:00 438642 Jurčák David SOP 7808 C 59 = 11:29:00 ......................... VAK C 60 = 11:30:00

Kategorie H45C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.62 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 41 = 11:11:00 8787 Niedoba Jan TRC 6200 C 42 = 11:12:00 336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 43 = 11:13:00 52980 Petr Václav MOV 5801 C 44 = 11:14:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 45 = 11:15:00 ......................... VAK C 46 = 11:16:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 47 = 11:17:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 48 = 11:18:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 49 = 11:19:00 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 50 = 11:20:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 51 = 11:21:00 1400416 Kantor Roman TRI 6501 C 52 = 11:22:00 8785 Szturc Radek TRC 6800 C 53 = 11:23:00 ......................... VAK C 54 = 11:24:00

Kategorie H55C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.56 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8783 Stebel Pavel TRC 5800 C 0 = 10:30:00 410158 Kostka Evžen AOP 5701 C 1 = 10:31:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 2 = 10:32:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 3 = 10:33:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 4 = 10:34:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 5 = 10:35:00 ......................... VAK C 6 = 10:36:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 7 = 10:37:00 ......................... VAK C 8 = 10:38:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 9 = 10:39:00

Kategorie H65C

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  2.36 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 10:43:00 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 14 = 10:44:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 15 = 10:45:00 51374 Diener Herbert MOV 4101 C 16 = 10:46:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 17 = 10:47:00 ......................... VAK C 18 = 10:48:00 52984 Chylík Pavol MOV 4901 C 19 = 10:49:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 20 = 10:50:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 21 = 10:51:00 8751 Opletal Jaroslav TRI 3700 C 22 = 10:52:00

Kategorie HDR

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 8663 Bičánek Vít TRI 0700 C 0 = 10:30:00 neregistro 49381 Bruk Lukáš TRI 0901 C 0 = 10:30:00 49384 Bruk Tomáš TRI 0900 C 0 = 10:30:00 428290 Dorčák Tomáš MOV 0801 C 0 = 10:30:00 2050482 Dreiseitelová Elen AOV 0850 C 0 = 10:30:00 ? Felzmann David AOV 0626 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Felzmann Tobiáš AOV 0927 C 0 = 10:30:00 neregistro 336755 Fuják Adam HAV 1200 C 0 = 10:30:00 8654 Holesz Stanislav TRI 0601 C 0 = 10:30:00 232583 Hudečková Stella OOP 1150 C 0 = 10:30:00 2045154 Juřeníková Ema MOV 0951 C 0 = 10:30:00 52289 Kaufman Jan TRI 0602 C 0 = 10:30:00 2061826 Létal Hynek SFM 0801 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Mlýnková Anetka AOV 0825 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Mosler Vítek MOV 0025 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Schuster Jakub AOP 0801 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Schusterová Lucie AOP 0351 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Soszka Jeroným MOV 0026 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Soukal Jan MOV 4201 C 0 = 10:30:00 336725 Vojkůvková Nikol HAV 0061 C 0 = 10:30:00 neregistro 416124 Walaská Klára TRI 0950 C 0 = 10:30:00 2049558 Švidrnochová Nela MOV 0950 C 0 = 10:30:00

Kategorie P2

04.10.2014 4. závod podzimního žebříčku MSK - startovní listina

délka trati  1.96 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 30.09.2014   19:19

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 4777 Balcar Adam SOP 8710 C 0 = 10:30:00 neregistro 232956 Beneš Pavel HAV 9999 C 0 = 10:30:00 neregistro 428300 Bjolek Lukáš BFM 7601 C 0 = 10:30:00 neregistro 416213 Buryanová Kateřina MOV 7351 C 0 = 10:30:00 49371 Bíčánek Milan TRI 7701 C 0 = 10:30:00 53294 Filipek Daniel TRI 7200 C 0 = 10:30:00 49467 Fišerová Iveta BFM 7451 C 0 = 10:30:00 neregistro 8660 Haltof Petr TRI 7400 C 0 = 10:30:00 49400 Haltofová Marie TRI 7050 C 0 = 10:30:00 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 0 = 10:30:00 232530 Hudečka Tomáš OOP 8201 C 0 = 10:30:00 neregistro 53180 Kirschner David TRI 7500 C 0 = 10:30:00 neregistro 49443 Létalová Soňa SFM 8252 C 0 = 10:30:00 53176 Mrozková Olga TRI 7350 C 0 = 10:30:00 ? Peňázová Hana VRB 7878 C 0 = 10:30:00 51171 Ryšavá Ilona MOV 6251 C 0 = 10:30:00 2032324 Tomanek Beata 11P 7551 C 0 = 10:30:00 896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 0 = 10:30:00 52942 Šrubařová Aneta LOV 8251 C 0 = 10:30:00