Kategorie AD

07.12.2014 2. Slezská zimní liga - Mikuláš 2014 - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 05.12.2014   20:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 3 = 10:03:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 2059750 Svobodová Barbora BFM 0151 B 7 = 10:07:00 49408 Fujáková Katka HAV 8550 C 9 = 10:09:00 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 11 = 10:11:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 886619 Wysocka Jolanta 24P 5650 C 15 = 10:15:00 9454545 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 17 = 10:17:00 887151 Maliňáková Eva KVS 6551 C 19 = 10:19:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 21 = 10:21:00 361805 Marszałek Hanna 11P 7850 C 23 = 10:23:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 25 = 10:25:00 2073677 Argalášová Gabriela TRI C 27 = 10:27:00 neregistro ? Gruchalová Lucie NNN 0003 C 29 = 10:29:00 neregistro 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 31 = 10:31:00 436438 Švidrnochová Hana NNN 0011 C 33 = 10:33:00 neregistro

Kategorie AH

07.12.2014 2. Slezská zimní liga - Mikuláš 2014 - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 05.12.2014   20:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 0 = 10:00:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 2 = 10:02:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 4 = 10:04:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 B 6 = 10:06:00 361806 Marszałek Piotr 11P 7700 C 8 = 10:08:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 10 = 10:10:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 12 = 10:12:00 411761 Hrouza Jan KRN C 14 = 10:14:00 neregistro ? Čala Robert NNN C 16 = 10:16:00 neregistro 2023963 Preissler Adam HAV 8608 C 18 = 10:18:00 2032320 Masztalski Paweł 11P 8500 C 20 = 10:20:00 230677 Došla Jan NNN 0001 C 22 = 10:22:00 neregistro 8727 Svoboda František SOP 9601 B 24 = 10:24:00 ? Ryc-Bednář René NNN 0002 C 26 = 10:26:00 neregistro ......................... VAK C 28 = 10:28:00 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 30 = 10:30:00 7200335 Blaževič Roman LCE 7301 C 32 = 10:32:00 980372 Peterek Vít AOP 8600 C 34 = 10:34:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 36 = 10:36:00 222893 Wysocki Andrzej 24P 5100 C 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 42 = 10:42:00 7456789 Bubela Tomáš KVS 8100 C 44 = 10:44:00 886824 Rychlý Pavel OOP C 46 = 10:46:00 neregistro ? Kunath Pavel NNN 0010 C 48 = 10:48:00 neregistro ......................... VAK C 50 = 10:50:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 52 = 10:52:00 412345 Wojarski Krzysztof 42P 6000 C 54 = 10:54:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 56 = 10:56:00 1403424 Vavřík Tomáš LOV 0000 C 58 = 10:58:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 60 = 11:00:00 428234 Glonek Jakub AOP 9602 A 62 = 11:02:00 253128 Šidík Petr 4RC 9200 C 64 = 11:04:00 neregistro 9910199 Minarčík Tomáš KRN 8102 C 66 = 11:06:00 2073714 Argaláš Jarek TRI C 68 = 11:08:00 neregistro 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 70 = 11:10:00 1369369 Byrczek Jan 14P 0000 C 72 = 11:12:00

Kategorie BD

07.12.2014 2. Slezská zimní liga - Mikuláš 2014 - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 05.12.2014   20:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 1 = 10:01:00 53004 Dorčáková Pavlína MOV 6951 C 3 = 10:03:00 ? Jaklová Lenka NNN C 5 = 10:05:00 neregistro 361994 Vavříková Iveta 6YC 7450 C 7 = 10:07:00 neregistro 2027932 Vývodová Zuzana MOV 6952 C 9 = 10:09:00 49360 Warcopová Katka TRI C 11 = 10:11:00 neregistro 52779 Svěchotová Hana MOV 7150 C 13 = 10:13:00 82626 Hrouzová Jiřina KRN C 15 = 10:15:00 neregistro ? Salichová Gabriela NNN 0007 C 17 = 10:17:00 neregistro 52782 Mrkvicová Ludmila ZLH 4950 C 19 = 10:19:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 21 = 10:21:00

Kategorie BH

07.12.2014 2. Slezská zimní liga - Mikuláš 2014 - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 05.12.2014   20:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 0 = 10:00:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 2 = 10:02:00 361945 Hrubý Miroslav AOV 7301 C 4 = 10:04:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 6 = 10:06:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 8 = 10:08:00 ? Šarman Martin NNN C 10 = 10:10:00 neregistro 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 12 = 10:12:00 53000 Hostaš Jindřich MOV C 14 = 10:14:00 neregistro 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 16 = 10:16:00 8653 Tuharský Erik TRI C 18 = 10:18:00 neregistro 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 20 = 10:20:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 22 = 10:22:00 428205 Dorčák Jan MOV 0103 B 24 = 10:24:00 920660 Mielec Radomír AOV 0301 C 26 = 10:26:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 28 = 10:28:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 B 30 = 10:30:00 1403416 Vavřík René LOV 7000 C 32 = 10:32:00 ? Salich Radomír NNN 0006 C 34 = 10:34:00 neregistro 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 36 = 10:36:00

Kategorie CD

07.12.2014 2. Slezská zimní liga - Mikuláš 2014 - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 05.12.2014   20:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 21 = 10:21:00 51171 Ryšavá Ilona MOV 6251 C 23 = 10:23:00 49381 Cieslar Michael TRI C 25 = 10:25:00 neregistro

Kategorie CH

07.12.2014 2. Slezská zimní liga - Mikuláš 2014 - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 05.12.2014   20:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515500 Novák Igor AOV 0501 C 20 = 10:20:00 410158 Kostka Evžen AOP 5701 C 22 = 10:22:00 361955 Hrubý Jaroslav AOV 9901 C 24 = 10:24:00 52955 Hrubý Martin AOV 0201 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 336733 Novák Viktor AOV 0801 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00

Kategorie DD

07.12.2014 2. Slezská zimní liga - Mikuláš 2014 - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 05.12.2014   20:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1400401 Rychlá Karolina OOP C 31 = 10:31:00 neregistro 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 33 = 10:33:00 neregistro ? Salichová Ivana NNN 0005 C 35 = 10:35:00 neregistro ......................... VAK C 37 = 10:37:00 52956 Hrubá Eliška AOV 1050 C 39 = 10:39:00 ? Švidrnochová Nela MOV 0950 C 41 = 10:41:00 ? Čalová Aneta NNN C 43 = 10:43:00 neregistro

Kategorie DH

07.12.2014 2. Slezská zimní liga - Mikuláš 2014 - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 05.12.2014   20:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428290 Dorčák Tomáš MOV 0801 C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 361801 Masztalski Aleksander 11P 0800 C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00 ? Salich Jonáš NNN 0004 C 40 = 10:40:00 neregistro ......................... VAK C 42 = 10:42:00 64865 Mrkvica Miroslav ZLH 4600 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 46 = 10:46:00